Sayfa Başı

 
  • Ana Sayfa
  • Tüm Kategoriler
  • Hesabım
  • İletişim

Çiçek Akademi’den Takı & Aksesuar Workshop

Ürün Kodu: BGTTAKIAKSESU
Marka: BiggTravel
174,06 TL KDV Dahil

Çiçek Akademi’den Takı & Aksesuar Workshop

Toplamda 2 saatlik eğitim.
Hafta içi her gün ve Cumartesi günleri saat 10:00'da gerçekleştirilmektedir.
Eğitim tek kişi için geçerlidir.
Eğitimler kişi sayısına göre birleştirilebilir veya ayrı ayrı yapılabilir.

Takı & Aksesuar Atölyesi;
‘İnsan zekâsı hiçbir zaman doğadan daha güzel, daha yalın ve daha dolaysız bir buluş gerçekleştirmeyecek;?çünkü doğanın buluşlarında hiçbir eksiklik olmadığı gibi hiçbir fazlalık da yoktur.’ diyen usta sanatçı Da Vinci’nin haklılığıydı belki de yola düşmemizi sağlayan.?En güzel aksesuarın doğadan geldiğini özümsedik veee Çiçek Aksesuar Atölyesinde sizlerle buluşmaya karar verdik!?Ne de olsa hayat sıkıcı aksesuarlar takmak için çok kısaydı…?İncecik boyunlara akan zarif ve rengarenk küpeler, dalga dalga saçları taçlandıran enerjik tokalar, gerdanları süsleyen en kıymetli pırlantalardan gösterişli çiçek kolyeler ve daha niceleri…?Hayal ettiniz değil mi??Haydi sadece hayal etmekle kalmayın, atölyede buluşalım ve en güzel, en ölümsüz çiçek aksesuarlarımızı birlikte tasarlayalım

Sipariş Koşulları:
• Tüm ürün ve hizmetler bir ön sipariş olarak alınır.
• Siparişinizi verdikten sonra travel@biggtravel.com mail adresinden veya 0216 538 65 65 no'lu telefondan hizmet sağlayıcı firma olan BiggTravel yetkilileri ile irtibata geçiniz. Talep etmiş olduğunuz hizmet ile ilgili size gelen konfirmasyon mailindeki sipariş numaranız, kullanmak istediğiniz tarih ve diğer konuları sipariş sonrası en geç 1 hafta içerisinde netleştiriniz.
• Şirketimiz tarafından hizmet son geçerlilik tarihi baz alınarak, işletme (otel, restoran, atölye ve benzeri hizmet noktaları) ile ilgili öncelikle müsaitlik durumu kontrol edilecek ve siparişiniz işletmenin müsaitlik durumuna göre karşılanacaktır. Bu konuda işletmenin onayı gereklidir.
• İşletme onayından sonra şirketimiz tarafından size bir konfirmasyon/referans numarası (Voucher) gönderilecektir. Üzerinde bu konfirmasyon/referans numarası yer alan doküman ile (Voucher) işletmeye gidecek ve hizmeti alacaksınız.
• Ürün veya hizmet ön siparişi ardından Biggtravel yetkilileri ile irtibata geçilmemesi halinde, Biggtravel ve Sanal Mağaza konu ile ilgili sorumlu tutulamaz.

Adres:Çiçek Akademi Atölyesi Bağdat Cad. No: 524, D:3, Bostancı İstanbul

Geçerlilik Tarihi: 30.09.2019

Dikkat:
• Rezervasyonlar yapıldıktan sonra herhangi bir iptal hakkı bulunmamaktadır.
• İşletmelerde konfirmasyon/referans numarası (voucher) olmadan siparişler işleme alınmaz.
• Fiyatlar bayram, yılbaşı, sömestre, resmi tatiller gibi işletme tarafından belirlenen özel günlerde geçerli değildir.

Aynı gün içerisinde yapılan rezervasyonlar işleme alınmamakta olup, hizmetin son geçerlilik tarihi içerisinde kullanılmak kaydı ile rezervasyonların istenen tarihten en az 3 gün önce yapılması gerekmektedir. 

Bu ürün bir seyahat ürünüdür, kargo ile sevk edil