Sayfa Başı

 
  • Ana Sayfa
  • Tüm Kategoriler
  • Hesabım
  • İletişim

Çiçek Akademi Smudge Stick Atölyesi

Ürün Kodu: BGTSMUDGE
Marka: BiggTravel
239,99 TL KDV Dahil
Çiçek Akademi Smudge Stick Atölyesi 
 
Toplamda 2 saatlik eğitim.
 
Her Cumartesi 10:00 - 12:00
 
Eğitim tek kişi için geçerlidir.
 
Çiçek Akademi Atölyesi: Bağdat Cad. No: 524, D:3, Bostancı İstanbul
 
Smudge Stick  Atölye içeriği:
Güzel koku veren otlarla hazırlanan (adaçayı, kekik, ıhlamur, lavanta vs) evdeki, herhangi bir nesnedeki, kendimizdeki ya da genel ortamdaki kötü enerjiden, nazardan  kurtulmak için yakılan iyileştirici, düzeltici bir nevi tütsü diyebiliriz.
 
Sipariş Koşulları :
 
1. Siparişin tercih edilen tarihten en az 7 gün önce verilmesi gerekmektedir.
 
2. Siparişinizi verdikten sonra size gelen konfirmasyon mailindeki sipariş numaranızı ve buna ek olarak siparişinizi kullanmak istediğiniz kesin tarihi travel@biggtravel.com adresine bildirmeniz gerekmektedir. Ya da 0216 – 538 6565 numaralı telefondan bizi arayabilir ve bu bilgiyi bize iletebilirsiniz.
 
3. Şirketimiz tarafından tesis ( otel, restoran, sinema ve benzeri hizmet noktaları ) ile ilgili olarak öncelikle müsaitlik durumu kontrol edilecek ve siparişiniz tesisin müsaitlik durumuna göre karşılanacaktır. Bu konuda tesisin onayı gereklidir.
 
4. Tesis onayından sonra şirketimiz tarafından size bir konfirmasyon / referans numarası (Voucher) gönderilecektir. Üzerinde bu konfirmasyon / referans numarası yer alan döküman ile ( Voucher ) tesise gidecek ve hizmeti alacaksınız.
 
DİKKAT
•    Rezervasyonlar yapıldıktan sonra herhangi bir iptal hakkı bulunmamaktadır.
•    Tesislerde konfirmasyon / referans numarası ( voucher ) olmadan siparişler işleme alınmaz.
•    Fiyatlar bayram, yılbaşı, sömestre, resmi tatiller gibi tesis tarafından belirlenen özel günlerde geçerli değildir.
Bu ürün bir seyahat ürünüdür, kargo ile sevk edilmez.