Sayfa Başı

 
  • Ana Sayfa
  • Tüm Kategoriler
  • Hesabım
  • İletişim

Acarkent Coliseum Sports Club %20 İndirim Kuponu

Acarkent Coliseum Sports Club %20 İndirim Kuponu
Ürün Kodu: BGTCOLIS004
Marka: BiggTravel
6,90 TL KDV Dahil

Acarkent Coliseum Sports Üyelik %20 İndirim Kuponu

Acarkent Coliseum Sports 1 aylık, 3 aylık ve 6 aylık üyelik paketlerinde geçerlidir.

Tek kişilik ve indoor spor salonu kullanımı içindir.

Haftada 61 saat, 18 farklı grup ders alternatifi sunan Coliseum, danstan yogaya,  dövüş sanatlarından cycling’e birbirinden enerjik dersler size form kazandırıyor.  Sıkılmadan spor yapmanızı sağlayan tüm bu özel programlar, fit olmak isteyenleri 7’den 70’e kulübe davet ediyor.

Coliseum Indoor üyeliğe dahil olan hizmetler; fitness, grup dersleri,  kapalı havuz, Silence Room (dinlenme alanı, sauna, buhar odası, Türk Hamamı, Yağmur duş), Vücut analiz testleri, doktor kontrolü, squash, masa tenisi, kapalı basketbol sahası ve otopark.

İndirim kuponunuzu aldıktan sonra travel@biggtravel.com adresine vermiş olduğunuz siparişin numarasını göndermeniz gerekmektedir.

 
Sipariş Koşulları :
 
1. Siparişin tercih edilen tarihten en az 3 gün önce verilmesi gerekmektedir.
 
2. Siparişinizi verdikten sonra size gelen konfirmasyon mailindeki sipariş numaranızı ve buna ek olarak siparişinizi kullanmak istediğiniz kesin tarihi travel@biggtravel.com adresine bildirmeniz gerekmektedir. Ya da 0216 – 538 6565 numaralı telefondan bizi arayabilir ve bu bilgiyi bize iletebilirsiniz.
 
3. Şirketimiz tarafından tesis ( otel, restoran, sinema ve benzeri hizmet noktaları ) ile ilgili olarak öncelikle müsaitlik durumu kontrol edilecek ve siparişiniz tesisin müsaitlik durumuna göre karşılanacaktır. Üyelik konusunda tesisin onayı gereklidir.
 
4. Tesis onayından sonra şirketimiz tarafından size bir konfirmasyon / referans numarası (Voucher) gönderilecektir. Üzerinde bu konfirmasyon / referans numarası yer alan döküman ile ( Voucher ) tesise gidecek ve hizmeti alacaksınız.
 
DİKKAT
•    Rezervasyonlar yapıldıktan sonra herhangi bir iptal hakkı bulunmamaktadır.
•    Tesislerde konfirmasyon / referans numarası ( voucher ) olmadan siparişler işleme alınmaz.
•    Fiyatlar bayram, yılbaşı, sömestre, resmi tatiller gibi tesis tarafından belirlenen özel günlerde geçerli değildir. özel günlerde geçerli değildir.