Sayfa Başı

 
  • Ana Sayfa
  • Tüm Kategoriler
  • Hesabım
  • İletişim

Afyon İkbal Thermal Hotel &Spa

Ürün Kodu: BGTASKYNKTRMLCFT
Marka: BiggTravel
699,00 TL KDV Dahil
Afyon İkbal Thermal Hotel & SPA
 
5 yıldızlı otelde 3 gece 2 kişilik standard odada 2 kişi yarım pansiyon konaklama.
 
Otele ulaşım fiyata dahil değildir. Uçak bileti dahil değildir, isteğe bağlı olarak ekstra ücretlendirilerek rezervasyon esnasında uçak müsaitlik durumuna göre fiyat belirlenir.
 
Yarım Pansiyon konaklama içeriği :
 
Yarım pansiyon bazında konaklama (açık büfe sabah kahvaltısı, akşam yemeği,16:00 – 17:00 arası çay – kek ikramı dahildir, yerli ve yabancı tüm içecekler, öğünlerde alınan içecekler, ekstra olarak ücretlendirilmektedir.)

Sipariş Koşulları :

1. Siparişin tercih edilen tarihten en az 20 gün önce verilmesi gerekmektedir.

2. Siparişinizi verdikten sonra size gelen konfirmasyon mailindeki sipariş numaranızı ve buna ek olarak siparişinizi kullanmak istediğiniz kesin tarihi travel@biggtravel.com adresine bildirmeniz gerekmektedir. Ya da 0216 – 538 6565 numaralı telefondan bizi arayabilir ve bu bilgiyi bize iletebilirsiniz.

3. Şirketimiz tarafından tesis ( otel, restoran, sinema ve benzeri hizmet noktaları ) ile ilgili olarak öncelikle müsaitlik durumu kontrol edilecek ve siparişiniz tesisin müsaitlik durumuna göre karşılanacaktır. Bu konuda tesisin onayı gereklidir.

4. Tesis onayından sonra şirketimiz tarafından size bir konfirmasyon / referans numarası (Voucher) gönderilecektir. Üzerinde bu konfirmasyon / referans numarası yer alan döküman ile ( Voucher ) tesise gidecek ve hizmeti alacaksınız.

DİKKAT
•    Rezervasyonlar yapıldıktan sonra herhangi bir iptal hakkı bulunmamaktadır.
•    Tesislerde konfirmasyon / referans numarası ( voucher ) olmadan siparişler işleme alınmaz.
•    Fiyatlar bayram, yılbaşı, sömestre, resmi tatiller gibi tesis tarafından belirlenen özel günlerde geçerli değildir.

 

Bu ürün bir seyahat ürünüdür, kargo ile sevk edilmez.