Sayfa Başı

 
  • Ana Sayfa
  • Tüm Kategoriler
  • Hesabım
  • İletişim

Boğaz'da 2 Saatlik Özel Tekne Turu

Ürün Kodu: BGTBOGAZTEKNE
Marka: BiggTravel
Lütfen fiyat sorunuz
Boğaz'da 2 Saatlik Özel Tekne Turu
 
Konuklarımızın her türlü konforunun düşünüldüğü teknemizde evinizin rahatlığında ancak boğazın o muhteşem silüeti eşliğinde misafirlerinizi ağarlayabilir, unutulmayacak vakitler geçirebilirsiniz.Özel günlerinizi size özel bu teknede kutlayabileceğiniz,muhteşem bir gezi sizleri bekliyor..
 
Boğaz'da 2 saatlik Tekne Turu, 8 kişi kapasiteli.
 
*Teknelerimiz de  servis personeli eşliğinde ise çay, nescafe, türk kahvesi, kurabiye veya meyve ikramı ücretsiz verilmektedir.
 
*Teknelerimiz ile ücret farkı olmaksızın yanaştığı yerler ise;
 

Tarabya, İstinye, Yeniköy, Emirgan, Baltalimanı, Kuruçeşme, Bebek, Ortaköy, Beşiktaş, Fındıklı sardunya restoran yanı, Kabataş, Ahırkapı, Eminönü, Kuleli Askeri lise önü, Kadıköy, Çengelköy olmaktadır.

* 2 saati geçen geziler için fiyat farkı Biggtravel'a ödenir

Belirttiğimiz yerlerin dışında bir yer tercih edilmesi durumunda ise aradaki saat farkı hesaplanarak tekne kira bedelin ayrı olarak ilave edilir.
 

Sipariş Koşulları :

1. Siparişin tercih edilen tarihten en az 20 gün önce verilmesi gerekmektedir.

2. Siparişinizi verdikten sonra size gelen konfirmasyon mailindeki sipariş numaranızı ve buna ek olarak siparişinizi kullanmak istediğiniz kesin tarihi travel@biggtravel.com adresine bildirmeniz gerekmektedir. Ya da 0216 – 538 6565 numaralı telefondan bizi arayabilir ve bu bilgiyi bize iletebilirsiniz.

3. Şirketimiz tarafından tesis ( otel, restoran, sinema ve benzeri hizmet noktaları ) ile ilgili olarak öncelikle müsaitlik durumu kontrol edilecek ve siparişiniz tesisin müsaitlik durumuna göre karşılanacaktır. Bu konuda tesisin onayı gereklidir.

4. Tesis onayından sonra şirketimiz tarafından size bir konfirmasyon / referans numarası (Voucher) gönderilecektir. Üzerinde bu konfirmasyon / referans numarası yer alan döküman ile ( Voucher ) tesise gidecek ve hizmeti alacaksınız.

DİKKAT
•    Rezervasyonlar yapıldıktan sonra herhangi bir iptal hakkı bulunmamaktadır.
•    Tesislerde konfirmasyon / referans numarası ( voucher ) olmadan siparişler işleme alınmaz.
•    Fiyatlar bayram, yılbaşı, sömestre, resmi tatiller gibi tesis tarafından belirlenen özel günlerde geçerli değildir.

Bu ürün bir seyahat ürünüdür, kargo ile sevk edilmez.