Sayfa Başı

 
  • Ana Sayfa
  • Tüm Kategoriler
  • Hesabım
  • İletişim

Clarion Hotel Golden Horn 1 Gece Kişi Başı Konaklama

Ürün Kodu: BGTCLARION
Marka: BiggTravel
169,00 TL KDV Dahil

Clarion Hotel Golden Horn'da Konaklama

Clarion Hotel Golden Horn'da 1 gece çift kişilik odada kişi yarım pansiyon konaklama.

Clarion Hotel Golden Horn sizi bekliyor… İstanbul’un canlı hayatının titreşimlerini hissedip, bu büyüleyici şehri yepyeni otelimiz ile keşfetmeye ne dersiniz?

Toplamda 180 odamız içerisinde Haliç manzaralı, özel balkonlu odalar, bağlantılı Aile odalarımız mevcut olup, bölünebilen beş adet toplantı salonu ile geniş balo salonumuz, yerel ve dünya mutfağının en iyi örneklerini sergileyen Haliç Restoranımızda zengin renkleri ve lezzetleriyle yemeklerimiz tüm duyularınıza hitap edecek.
Ayrıca 5. katımızda bulunan Golden Horn Teras’ın eşsiz panoramik Haliç manzarası; günün yorgunluğunu ve stresini üzerinizden atmanız için Yaz- Kış yeni adresiniz olacak.

Adres : İmrahor Caddesi Sivaseli Sokak No:10 Sütlüce / Beyoğlu 34445 İstanbul

Geçerlilik Tarihi: 14.06.2018  (Son konaklama tarihi)

İki kişilik odada kişi başı fiyattır. İki adet alım yapılması gerekmektedir. Tek kişi kalış için bu fiyat kullanılamaz.

Sipariş Koşulları :

1. Siparişin tercih edilen tarihten en az 3 gün önce verilmesi gerekmektedir.

2. Siparişinizi verdikten sonra size gelen konfirmasyon mailindeki sipariş numaranızı ve buna ek olarak siparişinizi kullanmak istediğiniz kesin tarihi travel@biggtravel.com adresine bildirmeniz gerekmektedir.

3. Şirketimiz tarafından tesis ( otel, restoran, sinema ve benzeri hizmet noktaları ) ile ilgili olarak öncelikle müsaitlik durumu kontrol edilecek ve siparişiniz tesisin müsaitlik durumuna göre karşılanacaktır. Bu konuda tesisin onayı gereklidir.

4. Tesis onayından sonra şirketimiz tarafından size bir konfirmasyon / referans numarası (Voucher) gönderilecektir. Üzerinde bu konfirmasyon / referans numarası yer alan döküman ile ( Voucher ) tesise gidecek ve hizmeti alacaksınız.

DİKKAT
•    Rezervasyonlar yapıldıktan sonra herhangi bir iptal hakkı bulunmamaktadır.
•    Tesislerde konfirmasyon / referans numarası ( voucher ) olmadan siparişler işleme alınmaz.
•    Fiyatlar bayram, yılbaşı, sömestre, resmi tatiller gibi tesis tarafından belirlenen özel günlerde geçerli değildir.

Bu ürün bir seyahat ürünüdür, kargo ile sevk edilmez.