Sayfa Başı

 
  • Ana Sayfa
  • Tüm Kategoriler
  • Hesabım
  • İletişim

Dünyagöz Detaylı Göz Muayenesi %50 İndirim Kuponu

Ürün Kodu: DNGMUAYENE
Marka: Dünya Göz
8,90 TL KDV Dahil

DETAYLI GÖZ CHECKUP %50 İNDİRİM 

Birçok göz hastalığı kendisini ancak ilerlemiş aşamalarda gösterir. Geç fark edilmiş göz hastalıkları ise görme kaybına sebep olabilir. Şikâyetiniz olmasa bile yılda 1 kez göz muayenesi erken teşhiste göz sağlığınızı korur.

Siz de mil karşılığında Genel Göz Sağlığı paketini satın alın, göz sağlığınızı Dünyagöz Hastaneler Grubu’na emanet edin.

Paket İçeriği

1.    3Boyutlu Görme Keskinliği Testi

İnce detayları görebilme yeteneğimiz, giderek küçülen rakamlardan oluşan testlerle ölçülür.

2.   Gözlük Muayenesi

Gözümüzde oluşan kırma kusuru nedeniyle net görememe durumu gözlük ihtiyacını doğurur.

3.   Renk görme testi

Genellikle doğumsal olan renk algılamadaki yetersizliği olarak tanımlanan renk körlüğünün testi muayene sırasında uygulanan özel testler ile incelenir.

4.   Göz Kapaklarının Muayenesi

Göz kapakları, gözyaşı bezleri, gözyaşı boşaltım sistemi ve göz etrafındaki alanların durumu incelenir.

5.   Göz Kaslarının Muayenesi

Gözün iç kasları, göz bebeğinin hareketini kontrol eder. Gözün dış kasları da gözlerin paralel durmasını sağlar. Şaşılık ve çift görme muayenelerinde göz kaslarının durumu belirlenir.

6.   Göz Tansiyonu Ölçümü

Otomatik ya da manuel yöntemler yardımı ile göz içi basıncı saptanır. Bu ölçümler, glokom hastalığının erken teşhisi için büyük önem taşımaktadır.

7.   Biomikroskobik Muayene

Özel cihazlar yardımı ile kornea, iris, lens ve retina tabakasının detayları incelenir.

8.   Göz Dibi Muayenesi

Damla damlatılıp göz bebeği büyütülerek yapılan bu muayene ile retina dekolmanı, glokom, hipertansiyon, beyin tümörü ve vücuttaki çeşitli hastalıklara ait belirtiler saptanabilir.

9.   Kornea Topografisi

Korneanın ön yüzünün topografik analizinde kullanılır. Orbscan cihazı ile ayrıntılı olarak gözün kornea tabakasının topografik haritası belirlenir. Pakimetre ile kornea kalınlığının ölçümü yapılır. Kornea kalınlığı, uygulanacak cerrahi yöntemin seçilmesinde göz numarası kadar önemli bir parametredir.

Paket Şartları:

  1. Bu paket sadece belirlenen hekimlerimiz için geçerlidir.
  2. Paket içerisinde paket sahibi için 1 muayene ve tetkik bulunmaktadır. 

İndirim Kuponu Kullanımı :

Kuponu satın aldıktan sonra 3 iş günü içerisinde size ulaşacak olan hizmet belgesinde mevcut olan kontak numarasından randevunuzu alabilirsiniz.

Sipariş Koşulları :

1. Siparişin tercih edilen tarihten en az 7 gün önce verilmesi gerekmektedir.

2. Siparişinizi verdikten sonra size gelen konfirmasyon mailindeki sipariş numaranızı ve buna ek olarak siparişinizi kullanmak istediğiniz kesin tarihi travel@biggtravel.com adresine bildirmeniz gerekmektedir. Ya da 0216 – 538 6565 numaralı telefondan bizi arayabilir ve bu bilgiyi bize iletebilirsiniz.

3. Şirketimiz tarafından tesis ( otel, restoran, sinema ve benzeri hizmet noktaları ) ile ilgili olarak öncelikle müsaitlik durumu kontrol edilecek ve siparişiniz tesisin müsaitlik durumuna göre karşılanacaktır. Bu konuda tesisin onayı gereklidir.

Son Geçerlilik : 31.12.2018