Sayfa Başı

 
  • Ana Sayfa
  • Tüm Kategoriler
  • Hesabım
  • İletişim

Dermatec Cool Shaping %40 İndirim Kuponu

Ürün Kodu: FIRDERMATECLIPO
Marka: Dermatec
6,90 TL KDV Dahil

Dermatec Soğuk Lipoliz Uygulamasında %40 İndirim Kuponu

Coolshaping tescilli cryo ve vakum entegre teknolojisi ile en gelişmiş bölgesel incelme yöntemidir. Yağ ve selülit azaltma tedavisinde mükemmel sonuçlara ulaşabilirsiniz..

Coolshaping cryo-enerjiyi, vakum ve LED teknolojisinin tedaviyi arttırıcı etkisiyle aktarır. Sistem özel olarak cilt yüzeyini korur ve cryo-enerji diğer dokulara zarar vermeden sadece yağ hücrelerini kristalize eder. Kristalize olan donan yağ hücreleri artık işlevlerini yerine getiremez ve vücut tarafından parçalanarak atılır. Vücudun normal katabolik mekanizması ile parçalandığı için herhangi bir şekilde ciltte sarkma veya uygulama bölgelerinde düzensiz çökme görülmemektedir.

Cryo lipoliz yöntemi ile hızlı ve etkin bölgesel incelme zayıflama sağlanabilir. Yoğun kilolu ve yağ dokusu daha uzun süreli mevcut olan kişilerde tek seans yerine seans sayısını artırarak 2-3 seans aynı bölgeye 10-15 gün aralıklarla uygulama yapılarak sonucun daha hızlı ve etkin olması sağlanabilir. Coolshaping cryo soğuk lipoliz uygulamanın yanı sıra başlıklar içerisinde yer alan led ve lazerler ile de yağlı dokuya ekstra yağ sıvılaştırma etkisi ve cilde yakın dokuların stimulasyonunu sağlama morluk riskini azaltma gibi etkiler de sağlar.

Adres: Rıhtım Cad. Ziyattin Koç İş Merkezi No:34 K:3 Kadıköy / İstanbul

Geçerlilik Tarihi: 31 Aralık 2017

İndirim Koşulları :

1. Siparişin tercih edilen tarihten en az 3 gün önce verilmesi gerekmektedir.

2. Siparişinizi verdikten sonra size gelen konfirmasyon mailindeki sipariş numaranızı travel@biggtravel.com adresine bildirmeniz gerekmektedir. 

3. Şirketimiz tarafından size bir dijital indirim kodu gönderilecektir. Bu kod ile tesise gidecek ve hizmeti alacaksınız.

4. Hizmet için randevu alınız.

DİKKAT
•    Dijital indirim kodu gönderimi yapıldıktan sonra herhangi bir iptal hakkı bulunmamaktadır.
•    Tesislerde indirim kodu olmadan siparişler işleme alınmaz.
•    Kodlar tek kişilik ve tek kullanımlıktır.