Sayfa Başı

 
  • Ana Sayfa
  • Tüm Kategoriler
  • Hesabım
  • İletişim

Dermatec Focus Ultra %35 İndirim Kuponu

Ürün Kodu: FIRDERMATECFOKUS
Marka: Dermatec
6,90 TL KDV Dahil

Dermatec Focus Ultra ile Cilt Gençlertirme Uygulamasında %35 İndirim Kuponu

"Focus Ultra ile cilt gençleştirme" ses dalgaları kullanılarak cildin alt katmanlarındaki kolajen üretiminin tetiklenmesi ile ciltte sıkılaşma ve lifting etkisi sağlayan bir tedavi yöntemidir.

Focus Ultra cihazı ile yapılan tedavide, ısı enerjisi oluşturan ses dalgaları istenen doku derinliğine odaklanmakta ve cildin üst tabakasına zarar vermeden deri altındaki bağ dokusunda kolajen üretimini artıran küçük ısı hasarları oluşturulmaktadır.

Tek bir uygulama ile, rejenerasyon süreci hemen başlar, ama tam sonucun ortaya çıkma süreci 60-90 gün sonradır. 10 hastadan 9 unda yapılan kaş asma çalışmasında gözle görülür lift-up etkisi tespit edilmiştir. Bu etki göz çevresindeki gevşemede ve göz kapağındaki kırışmada azalma etkisi yaratmıştır. Boyun ve yüz bölgesine uygulama yapılan kişiler daha sıkı, daha gergin ve daha kaliteli yapıda bir cilde sahip olduklarını ifade etmişlerdir

Adres: Rıhtım Cad. Ziyattin Koç İş Merkezi No:34 K:3 Kadıköy / İstanbul

Geçerlilik Tarihi: 31 Aralık 2017

İndirim Koşulları :

1. Siparişin tercih edilen tarihten en az 3 gün önce verilmesi gerekmektedir.

2. Siparişinizi verdikten sonra size gelen konfirmasyon mailindeki sipariş numaranızı travel@biggtravel.com adresine bildirmeniz gerekmektedir. 

3. Şirketimiz tarafından size bir dijital indirim kodu gönderilecektir. Bu kod ile tesise gidecek ve hizmeti alacaksınız.

4. Hizmet için randevu alınız.

DİKKAT
•    Dijital indirim kodu gönderimi yapıldıktan sonra herhangi bir iptal hakkı bulunmamaktadır.
•    Tesislerde indirim kodu olmadan siparişler işleme alınmaz.
•    Kodlar tek kişilik ve tek kullanımlıktır.