Sayfa Başı

 
  • Ana Sayfa
  • Tüm Kategoriler
  • Hesabım
  • İletişim

Dermatec Hydra Facial %30 İndirim Kuponu

Ürün Kodu: FIRDERMATECHYDRA
Marka: Dermatec
6,90 TL KDV Dahil

Dermatec Hydra Facial Uygulamasında %30 İndirim Kuponu

DÜNYANIN EN İYİ CİLT YENİLEME CİHAZI

Hydrafacial® 2015 senesinde Dünya'nın en iyi cilt yenileme cihazı ödülünü kazanmıştır.

Cilt problemleri, lekeleri, siyah noktalardan kurtulun HD kalitesinde bir cilde sahip olun. Dünya da cilt yenileme işlemlerine leke ve akne tedavisinde mükemmel sonuçlar alan yan etkisi olmayan iyi tedavi yöntemi hydrafacial.

Hidrasyon sağlıklı ve ışıldayan cilt için olmazsa olmazdır. Cilt tahrişinin, yaşlanma belirtilerini arttırdığı kanıtlanmıştır. Hydrafacial® cilde hem nem veren ve tahriş etmeyen bir tedavidir.

Hydradermabrazyon yöntemi ilk defa cilt temizleme, soyma, yenileme, nemlendirme, antioksidan koruma, akne tedavisi işlemlerinin kombine edildiği sistemdir. Sıvı-dermabrazyon teknolojisi daha aydınlık, güzel ve genç bir cilde konforlu bir şekilde ulaşmayı sağlar. Her cilt tipine uygun Hydrafacial cilt kırışıklıkları, cilt lekeleri, siyah noktalar, büyük gözenekler, yağlı cilt problemleri, akne tedavisinde mükemmel sonuçlar almaktadır.

Hydrafacial® tedavisi tüm cilt tipleri için tasarlanmıştır. En hassas ciltler bile Hydrafacial® tedavisini kolaylıkla tolere eder. Cilt bakım uzmanınız benzersiz cilt durumunuz için tedavi serumlarını özel olarak karıştırılabilir.

Hydrafacial® tedavisi, 30 dakika kadar uzun süren hızlı ve etkili bir tedavidir. İşlem sırasında herhangi bir rahatsızlık hissedilmez. Bu işlem çoğu kez, "bir boya fırçasının yüzde hafifçe gezinmesi" gibi bir his olarak tarif edilir. Tedaviden hemen sonra beklemeden makyajınız yapabilir ve günlük aktivitelerinize dönebilirsiniz.

Adres: Rıhtım Cad. Ziyattin Koç İş Merkezi No:34 K:3 Kadıköy / İstanbul

Geçerlilik Tarihi: 31 Aralık 2017

İndirim Koşulları :

1. Siparişin tercih edilen tarihten en az 3 gün önce verilmesi gerekmektedir.

2. Siparişinizi verdikten sonra size gelen konfirmasyon mailindeki sipariş numaranızı travel@biggtravel.com adresine bildirmeniz gerekmektedir.

3. Şirketimiz tarafından size bir dijital indirim kodu gönderilecektir. Bu kod ile tesise gidecek ve hizmeti alacaksınız.

4. Hizmet için randevu alınız.

DİKKAT
•    Dijital indirim kodu gönderimi yapıldıktan sonra herhangi bir iptal hakkı bulunmamaktadır.
•    Tesislerde indirim kodu olmadan siparişler işleme alınmaz.
•    Kodlar tek kişilik ve tek kullanımlıktır.
•    Lütfen dijital indirim kodunuz elinize ulaştıktan sonra işletmeden randevu alınız.