Sayfa Başı

 
  • Ana Sayfa
  • Tüm Kategoriler
  • Hesabım
  • İletişim

Dubai'de 1 Kişi Alpha Tour Akşam Yemeği ile Dhow Tekne Turu - Marina Transferi ile

Ürün Kodu: BGTDHOW
Marka: BiggTravel
419,66 TL KDV Dahil
Dubai' de 1 Kişi Alpha Tour Akşam Yemeği ile Dhow Tekne Turu - Marina Transferi ile

Dünyadaki en büyük insan yapımı marina olan Dubai Marina ile bu iki saatlik bir akşam gezisi sırasında mirasa dokunuş modern mimariyle buluşuyor. Atmosferik Arapça dhow, geleneksel bir ahşap yelkenli gemide, beş yıldızlı uluslararası açık büfe akşam yemeğinin tadını çıkarabilir ve gece boyunca Dubai'yi muhteşem bir ortamda yaşayabilirsiniz. Dubai Marina Yacht Club'da demirlemiş lüks süperyatların yanı sıra birçok fütüristik gökdelenlerin muhteşem manzarasına sahip ünlü 3 km'lik su yolunda seyir halindeki unutulmaz bir gecenin tadını çıkarın. Dünyanın en uzun bükülmüş kulesi Cayan Tower da Dubai Marina'da.

Sipariş Koşulları :
Siparişin tercih edilen tarihten en az 5 gün önce verilmesi gerekmektedir.
Siparişinizi verdikten sonra size gelen konfirmasyon mailindeki sipariş numaranızı ve buna ek olarak siparişinizi kullanmak istediğiniz kesin tarihi travel@biggtravel.com adresine bildirmeniz gerekmektedir. 
Şirketimiz tarafından size bir konfirmasyon / indirim kodu (Voucher) gönderilecektir. Üzerinde bu konfirmasyon / indirim kodu yer alan döküman ile ( Voucher ) tesise gidecek ve hizmeti alacaksınız.

Son Geçerlilik : Satın alındığı tarih itibari ile 6 ay içerisinde kullanılması gerekmektedir.

Dikkat :
Kod gönderimi yapıldıktan sonra herhangi bir iptal hakkı bulunmamaktadır.
Tesislerde konfirmasyon / indirim kodu ( voucher ) olmadan siparişler işleme alınmaz.
•    Dijital kodlarınız sipariş tarihini takip eden 4 iş günü sonrasında işleme alınır ve tarafınıza gönderilir.
•       Fiyatlar bayram, yılbaşı, sömestre, resmi tatiller gibi tesis tarafından belirlenen özel günlerde geçerli değildir.

Rezervasyonların minimum 4 iş günü öncesinden yapılması gerekmektedir. Haftasonu oluşan yoğunluktan etkilenmemek için randevunuzu bir hafta önceden almanızı tavsiye ederiz.
Bu ürün bir seyahat ürünüdür, kargo ile sevk edilmez.