Sayfa Başı

 
  • Ana Sayfa
  • Tüm Kategoriler
  • Hesabım
  • İletişim

Four Seasons Hotel Istanbul At Sultanahmet’te Brunch, Cumartesi günleri

Ürün Kodu: BGTFSSULBRUNCH
Marka: BiggTravel
189,99 TL KDV Dahil

Four Seasons Hotel Istanbul At Sultanahmet’te Brunch, Cumartesi günleri

Tek kişiliktir, Cumartesi günleri geçerlidir, rezervasyon gereklidir.

Son kullanım tarihi : 28.Şubat.2019

Tarihi Yarımada’yı ziyaret etmek için güzel bir alternatif olan Cumartesi Brunch’ı, aile ve dostlarla buluşmak için cazip  bir seçenek sağlıyor.

Tarihi Yarımada’daki benzersiz konumu ve sunduğu cazip yeme-içme etkinlikleriyle, Four Seasons Hotel Sultanahmet, özgünlük ve kaliteli hizmet isteyen İstanbul severler için buluşma noktası olmayı
sürdürüyor. Hafta sonlarının olmazsa olmazı mükellef kahvaltı sofraları Four Seasons sunumu ile buluşuyor. Brunch keyfi yaşamak için haftanın son gününü beklemek istemeyenleri düşünerek tasarlanan Cumartesi Brunch’ı, misafirlere otelin samimi atmosferinde keyif ve huzur dolu bir deneyim vaadediyor.

Four Seasons Hotel Sultanahmet’in kaliteli servisi eşliğinde her hafta Cumartesi günleri  Seasons Restaurant’ta hazırlanacak bu lezzet şöleni, kış bahçesindeki zengin büfesi ile göz dolduruyor. Türk kahvaltısının vazgeçilmezleri ile ev yapımı börek ve makarna çeşitleri, pişirme istasyonları ile pancake ve krepler, organik sebze seçenekleri ile barbekü tatlarının da yer aldığı brunch damaklarda  iz bırakıyor.  Four Seasons özeninin kendini her aşamada hissettirdiği Cumartesi Brunch’ı, bu lezzetlere ek olarak gözlemeden yöresel peynirlere, tatlı ve meyveye uzanan zengin bir yelpaze sunuyor. 

Sipariş Koşulları :

1. Siparişin tercih edilen tarihten en az 7 gün önce verilmesi gerekmektedir.

2. Siparişinizi verdikten sonra size gelen konfirmasyon mailindeki sipariş numaranızı ve buna ek olarak siparişinizi kullanmak istediğiniz kesin tarihi travel@biggtravel.com adresine bildirmeniz gerekmektedir.

3. Şirketimiz tarafından tesis ( otel, restoran, sinema ve benzeri hizmet noktaları ) ile ilgili olarak öncelikle müsaitlik durumu kontrol edilecek ve siparişiniz tesisin müsaitlik durumuna göre karşılanacaktır. Bu konuda tesisin onayı gereklidir.

4. Tesis onayından sonra şirketimiz tarafından size bir konfirmasyon / referans numarası (Voucher) gönderilecektir. Üzerinde bu konfirmasyon / referans numarası yer alan döküman ile ( Voucher ) tesise gidecek ve hizmeti alacaksınız.

DİKKAT : 
• Rezervasyonlar yapıldıktan sonra herhangi bir iptal hakkı bulunmamaktadır.

• Tesislerde konfirmasyon / referans numarası (voucher) olmadan siparişler işleme alınmaz.

• Fiyatlar geçerlilik tarihi sonuna kadar geçerlidir.

• Fiyatlar bayram, yılbaşı, sömestre, resmi tatiller gibi tesis tarafından belirlenen özel günlerde geçerli değildir.

Bu ürün bir seyahat ürünüdür, kargo ile sevk edilmez.