Sayfa Başı

 
  • Ana Sayfa
  • Tüm Kategoriler
  • Hesabım
  • İletişim

Four Seasons Hotel Istanbul At Sultanahmet Seasons Restoran Kahvaltı

Ürün Kodu: BGTFSSULKAH
Marka: BiggTravel
120,47 TL KDV Dahil

Four Seasons Hotel Istanbul At Sultanahmet Seasons Restoran Kahvaltı

Mimari dokusu, zarif sunumları ve servis kalitesi ile açıldığı günden itibaren Sultanahmet’in simge yapılarından olan Four Seasons Hotel Sultanahmet sabah kahvaltılarında misafirlerine en özel lezzetleri sunuyor. Kontinental, Amerikan, Türk kahvaltısı gibi çeşitlerin yer aldığı birbirinden lezzetli sekiz farklı seçeneğin yer aldığı menülerde İspanyol omleti, ‘’Brioche’’ ekmeği üzerine sahanda yumurta, ‘’Frittata’’ gibi tatlar mevcut. Kahvaltıyı tatlı bir sonla bitirmek isteyen misafirlerin de unutulmadığı menüde, Belçika usulü ‘’Waffle’’, Tarçınlı Fransız Tostu ve Pancake çeşitleri yer alıyor.
Seasons Restoran’da, farklı renklerin biraraya geldiği bu lezzetleri masalsı bir avluya karşı tadabilir, kahvaltıya dair ilk kez karşılaşacağınız sürprizlerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Tek kişiliktir, rezervasyon gereklidir.

Sipariş Koşulları : 
Siparişin tercih edilen tarihten en az 5 gün önce verilmesi gerekmektedir.
Siparişinizi verdikten sonra size gelen konfirmasyon mailindeki sipariş numaranızı ve buna ek olarak siparişinizi kullanmak istediğiniz kesin tarihi travel@biggtravel.com adresine bildirmeniz gerekmektedir. 
Şirketimiz tarafından tesis ( otel, restoran, sinema ve benzeri hizmet noktaları ) ile ilgili olarak öncelikle müsaitlik durumu kontrol edilecek ve siparişiniz tesisin müsaitlik durumuna göre karşılanacaktır. Bu konuda tesisin onayı gereklidir.
Tesis onayından sonra şirketimiz tarafından size bir konfirmasyon / referans numarası (Voucher) gönderilecektir. Üzerinde bu konfirmasyon / referans numarası yer alan döküman ile ( Voucher ) tesise gidecek ve hizmeti alacaksınız.

Geçerlilik tarihi :30.09.2018 (son menü kullanım tarihidir.)
 
Dikkat:
•    Rezervasyonlar yapıldıktan sonra herhangi bir iptal hakkı bulunmamaktadır.
•    Tesislerde konfirmasyon / referans numarası ( voucher ) olmadan siparişler işleme alınmaz.
Fiyatlar bayram, yılbaşı, sömestre, resmi tatiller gibi tesis tarafından belirlenen özel günlerde geçerli değildir.
 
Bu ürün bir seyahat ürünüdür, kargo ile sevk edilmez.