Sayfa Başı

 
  • Ana Sayfa
  • Tüm Kategoriler
  • Hesabım
  • İletişim

Four Seasons Hotel Istanbul At The Bosphorus'da Brunch, Pazar Günleri

Ürün Kodu: BGTFSBOSBRUNCH
Marka: BiggTravel
288,09 TL KDV Dahil

Four Seasons Hotel Istanbul At The Bosphorus'da Brunch, Pazar Günleri

Tek kişiliktir, Pazar günleri geçerlidir, rezervasyon gereklidir.

Son kullanım tarihi : 06.Mayıs.2018

Pazar gününe festival tadında bir başlangıç sunarak misafirleri yeni haftaya keyifli bir şekilde hazırlayan brunch, Baş Aşçı Savaş Aydemir ve Pasta Şefi Adil Çakıcı’nın ekipleri ile birlikte titizlikle hazırladığı farklı mutfak lezzetlerinden oluşuyor. İstiridyeden sushiye, İtalyan mutfağından Türk mutfağına zengin çeşitlerin yer aldığı festival, Four Seasons Hotel Bosphorus’un özenli servisi ve Purple Hand Band’in canlı müzik performansı ile birleşerek unutulmaz anlar yaşatıyor.

Artizan lezzetler ile donatılmış etkileyici büfede; İzmir midye dolma, Erzurum cağ kebap ve döner gibi yerel tarifler yer alırken, taş fırında pişen pizzalar bu yıl da büyük beğeni topluyor. Deniz mahsullerinden vazgeçemeyenler için kral yengeç, jumbo karides ve istiridye gibi göz alıcı seçenekler de unutulmuyor. Pazar gününe enerji dolu bir başlangıç sunan brunchta, yerel ve uluslararası 20 çeşit peynir arasında burrata ve stracciatella ön plana çıkıyor. Farklı yöre ve kültürlerden lezzetleri bir araya getiren Aqua’da, doğal ve mevsimsel ürünler neşeli sunumları ile her Pazar festival ruhu yansıtıyor.

Four Seasons kalitesi ile her hafta 12:30 – 15:30 saatleri arasında sunulan Pazar Festivali, aile ve dostlarla buluşmak için ideal bir seçenek sunuyor. Çocuklar için hazırlanmış oyun alanı, Pazar Festivali’ni küçük misafirler için de unutulmaz kılıyor. 

Sipariş Koşulları :

1. Siparişin tercih edilen tarihten en az 7 gün önce verilmesi gerekmektedir.

2. Siparişinizi verdikten sonra size gelen konfirmasyon mailindeki sipariş numaranızı ve buna ek olarak siparişinizi kullanmak istediğiniz kesin tarihi travel@biggtravel.com adresine bildirmeniz gerekmektedir.

3. Şirketimiz tarafından tesis ( otel, restoran, sinema ve benzeri hizmet noktaları ) ile ilgili olarak öncelikle müsaitlik durumu kontrol edilecek ve siparişiniz tesisin müsaitlik durumuna göre karşılanacaktır. Bu konuda tesisin onayı gereklidir.

4. Tesis onayından sonra şirketimiz tarafından size bir konfirmasyon / referans numarası (Voucher) gönderilecektir. Üzerinde bu konfirmasyon / referans numarası yer alan döküman ile ( Voucher ) tesise gidecek ve hizmeti alacaksınız.

DİKKAT : 
• Rezervasyonlar yapıldıktan sonra herhangi bir iptal hakkı bulunmamaktadır.

• Tesislerde konfirmasyon / referans numarası (voucher) olmadan siparişler işleme alınmaz.

• Fiyatlar geçerlilik tarihi sonuna kadar geçerlidir.

• Fiyatlar bayram, yılbaşı, sömestre, resmi tatiller gibi tesis tarafından belirlenen özel günlerde geçerli değildir.

Bu ürün bir seyahat ürünüdür, kargo ile sevk edilmez.