Sayfa Başı

 
  • Ana Sayfa
  • Tüm Kategoriler
  • Hesabım
  • İletişim

Golden Key Bördübet 1 Gece 2 Kişi Yarım Pansiyon Konaklama

Ürün Kodu: GKB
Marka: GOLDEN KEY
2.000,00 TL KDV Dahil

Golden Key Bördübet 1 Gece 2 Kişi Yarım Pansiyon Konaklama

Butik Otel’de 2 kişi deluxe orman manzaralı odada, yarım pansiyon konaklama.
Tek kişilik konaklamalarda geçerli değildir.

“Eşi benzeri bulunmayan doğa ve kuş cennetinin içinde yer alan Golden Key Bördübet, her biri farklı özelliklere sahip 43 odası, huzur dolu ortamı, leziz ve sağlık dolu yemekleriyle misafirlerini ağırlıyor. 

Nehir kıyısında konumlanmış otelden, tesise ait özel adada yer alan plaja ister nehir üzerinden özel tekne ile ister kara yoluyla, bambaşka bir keyif diyarı olan Özel Ada 360’a ulaşabilirsiniz. Çam ağaçları arasında ilerlerken kuş seslerinin eşlik ettiği kısa bir nehir yolculuğunun sonunda sizi Gökova Koyu’nun tamamına hâkim çok özel bir yer olan “Ada 360” bekliyor. Plaj, a’la carte restoran ve büyüleyici Gökova manzarasıyla “Ada 360” leziz seçenekler, zengin kavından şaraplar ve tabii ki sıcak sohbetlerle konuklarına unutulmaz anlar sunuyor.

Rüzgar sörfü ,Stand- Up Paddling, Sea Kayaking gibi pekçok su sporları imkanı sunan otelde isterseniz hiçbir şey yapmayarak bir hamağa uzanıp kuş sesleri arasında kitabınızı okuyabilir, leziz ve serinletici kokteylinizi yudumlayabilirsiniz. Otelin en önemli özelliklerinden biri konuklarına sunduğu bu huzur dolu, sessiz ortamdır. “ 

Sipariş Koşulları:
•Siparişin tercih edilen tarihten en az 5 gün önce verilmesi gerekmektedir.
•Siparişinizi verdikten sonra size gelen konfirmasyon mailindeki sipariş numaranızı ve buna ek olarak siparişinizi kullanmak istediğiniz kesin tarihi travel@biggtravel.com adresine bildirmeniz gerekmektedir. 
•Şirketimiz tarafından tesis ( otel, restoran, sinema ve benzeri hizmet noktaları ) ile ilgili olarak öncelikle müsaitlik durumu kontrol edilecek ve siparişiniz tesisin müsaitlik durumuna göre karşılanacaktır. Bu konuda tesisin onayı gereklidir.
•Tesis onayından sonra şirketimiz tarafından size bir konfirmasyon / referans numarası (Voucher) gönderilecektir. Üzerinde bu konfirmasyon / referans numarası yer alan döküman ile ( Voucher ) tesise gidecek ve hizmeti alacaksınız.

Konaklama Dönemi: 28.08.2019 (son rezervasyon)

Dikkat:
•Rezervasyonlar yapıldıktan sonra herhangi bir iptal hakkı bulunmamaktadır.
•Tesislerde konfirmasyon / referans numarası ( voucher ) olmadan siparişler işleme alınmaz.
•Fiyatlar bayram, yılbaşı, sömestre, resmi tatiller gibi tesis tarafından belirlenen özel günlerde geçerli değildir.

Aynı gün içerisinde yapılan rezervasyonlar işleme alınmamakta olup, hizmetin son geçerlilik tarihi içerisinde kullanılmak kaydı ile rezervasyonların istenen tarihten en az 5 gün önce yapılması gerekmektedir. 

Bu ürün bir seyahat ürünüdür, kargo ile sevk edilmez.