Sayfa Başı

 
  • Ana Sayfa
  • Tüm Kategoriler
  • Hesabım
  • İletişim

İstanbul Atlıtur Kumsalda At Binişi ve Çiftlik Kahvaltı

Ürün Kodu: BGTATL02
Marka: BiggTravel
159,00 TL KDV Dahil

Atlıtur Sarıyer Tesislerinde Çiftlik Kahvaltısı ve At Binişi

İstanbul Atlıtur tesislerinde serpme kahvaltı ve 30 dakika kumsalda at binişi. Kişi başı fiyattır.
Doğanın gülümsediği yer 7 kilometrelik Gümüşdere - Kilyos sahiline sadece 700 metre uzaklıkta. Şehir merkezinin hemen yanındaki cennetiniz, Atlıtur Kulübü Tesisleri. İstanbul şehir merkezinin hemen yanı başında, Sarıyer ilçesindeki Gümüşdere Köyü Ovası’nda, çevresi Belgrad ormanlarıyla çevrili, bir oksijen cennetinde, 2003 yılında kurduk Atlıtur Kulübü’nü. Atlıtur Kulübü doğayı, doğa Atlıtur Kulübü’nü sevdi daha ilk taşın koyulduğu gün. Prensibimiz hiç değişmedi, aynı o ilk günkü gibi: Doğanın bir parçası olduğumuzu bilerek, onunla uyum içinde yaşamak ve yaşatmak. Bahçemizde rüya gibi bir ortamda personelinizle veya arkadaşlarınızla şehir stresinden uzak güzel bir hafta sonu geçirip kaynaşma ve motivasyon için size sunulan programda piknik ve barbekü eşliğinde eğlenirken isterseniz bir bölümünde de bahçemizde pony midillilere binme keyfini sürebilirsiniz. Atlarımız, Doğa ve Orman Havası sizleri bekliyor. Binicilere özel 2-3 saatlik ATLITUR ve Belgrad Ormanları'nda (Avrupa Yakası) veya 7 kilometrelik Kısırkaya -Gümüşdere - Kilyos sahil hattında DENİZİN içinde SAFARİ.

Adres : Gümüşdere Mahallesi, Ambar Sk. No:10, 34450 Sarıyer/İstanbul

Sipariş Koşulları:
• Tüm ürün ve hizmetler bir ön sipariş olarak alınır.
• Siparişinizi verdikten sonra travel@biggtravel.com mail adresinden veya 0216 538 65 65 no'lu telefondan hizmet sağlayıcı firma olan BiggTravel yetkilileri ile irtibata geçiniz. Talep etmiş olduğunuz hizmet ile ilgili size gelen konfirmasyon mailindeki sipariş numaranız, kullanmak istediğiniz tarih ve diğer konuları sipariş sonrası en geç 1 hafta içerisinde netleştiriniz.
• Şirketimiz tarafından hizmet son geçerlilik tarihi baz alınarak, işletme (otel, restoran, atölye ve benzeri hizmet noktaları) ile ilgili öncelikle müsaitlik durumu kontrol edilecek ve siparişiniz işletmenin müsaitlik durumuna göre karşılanacaktır. Bu konuda işletmenin onayı gereklidir.
• İşletme onayından sonra şirketimiz tarafından size bir konfirmasyon/referans numarası (Voucher) gönderilecektir. Üzerinde bu konfirmasyon/referans numarası yer alan doküman ile (Voucher) işletmeye gidecek ve hizmeti alacaksınız.
• Ürün veya hizmet ön siparişi ardından Biggtravel yetkilileri ile irtibata geçilmemesi halinde, Biggtravel ve Sanal Mağaza konu ile ilgili sorumlu tutulamaz.

Son Kullanım Tarihi: 30.10.2019

Dikkat:
• Rezervasyonlar yapıldıktan sonra herhangi bir iptal hakkı bulunmamaktadır.
• İşletmelerde konfirmasyon/referans numarası (voucher) olmadan siparişler işleme alınmaz.
• Fiyatlar bayram, yılbaşı, sömestre, resmi tatiller gibi işletme tarafından belirlenen özel günlerde geçerli değildir.

Aynı gün içerisinde yapılan rezervasyonlar işleme alınmamakta olup, hizmetin son geçerlilik tarihi içerisinde kullanılmak kaydı ile rezervasyonların istenen tarihten en az 3 gün önce yapılması gerekmektedir.
Bu ürün bir seyahat ürünüdür, kargo ile sevk edilmez.