Sayfa Başı

 
  • Ana Sayfa
  • Tüm Kategoriler
  • Hesabım
  • İletişim

İstanbul Atlıtur Kumsalda At Binişi ve Kahvaltı

Ürün Kodu: BGTATL02
Marka: BiggTravel
159,00 TL KDV Dahil

Atlıtur Sarıyer Tesislerinde Kahvaltı ve At Binişi

İstanbul Atlıtur tesislerinde serpme kahvaltı ve 30 dakika kumsalda at binişi. Kişi başı fiyattır.
Doğanın gülümsediği yer 7 kilometrelik Gümüşdere - Kilyos sahiline sadece 700 metre uzaklıkta. Şehir merkezinin hemen yanındaki cennetiniz, Atlıtur Kulübü Tesisleri. İstanbul şehir merkezinin hemen yanı başında, Sarıyer ilçesindeki Gümüşdere Köyü Ovası’nda, çevresi Belgrad ormanlarıyla çevrili, bir oksijen cennetinde, 2003 yılında kurduk Atlıtur Kulübü’nü. Atlıtur Kulübü doğayı, doğa Atlıtur Kulübü’nü sevdi daha ilk taşın koyulduğu gün. Prensibimiz hiç değişmedi, aynı o ilk günkü gibi: Doğanın bir parçası olduğumuzu bilerek, onunla uyum içinde yaşamak ve yaşatmak. Bahçemizde rüya gibi bir ortamda personelinizle veya arkadaşlarınızla şehir stresinden uzak güzel bir hafta sonu geçirip kaynaşma ve motivasyon için size sunulan programda piknik ve barbekü eşliğinde eğlenirken isterseniz bir bölümünde de bahçemizde pony midillilere binme keyfini sürebilirsiniz. Atlarımız, Doğa ve Orman Havası sizleri bekliyor. Binicilere özel 2-3 saatlik ATLITUR ve Belgrad Ormanlarında (Avrupa Yakası) veya 7 kilometrelik Kısırkaya -Gümüşdere - Kilyos sahil hattında DENİZİN içinde SAFARİ.

Adres : Gümüşdere Mahallesi, Ambar Sk. No:10, 34450 Sarıyer/İstanbul

Sipariş Koşulları :
Siparişin tercih edilen tarihten en az 5 gün önce verilmesi gerekmektedir.
Siparişinizi verdikten sonra size gelen konfirmasyon mailindeki sipariş numaranızı ve buna ek olarak siparişinizi kullanmak istediğiniz kesin tarihi travel@biggtravel.com adresine bildirmeniz gerekmektedir. 
Şirketimiz tarafından size bir konfirmasyon / indirim kodu (Voucher) gönderilecektir. Üzerinde bu konfirmasyon / indirim kodu yer alan döküman ile ( Voucher ) tesise gidecek ve hizmeti alacaksınız.

Son Geçerlilik : 01.03.2019

Dikkat :
Kod gönderimi yapıldıktan sonra herhangi bir iptal hakkı bulunmamaktadır.
Tesislerde konfirmasyon / indirim kodu ( voucher ) olmadan siparişler işleme alınmaz.
•    Dijital kodlarınız sipariş tarihini takip eden 4 iş günü sonrasında işleme alınır ve tarafınıza gönderilir.
•       Fiyatlar bayram, yılbaşı, sömestre, resmi tatiller gibi tesis tarafından belirlenen özel günlerde geçerli değildir.

Rezervasyonların minimum 4 iş günü öncesinden yapılması gerekmektedir. Haftasonu oluşan yoğunluktan etkilenmemek için randevunuzu bir hafta önceden almanızı tavsiye ederiz.
Bu ürün bir seyahat ürünüdür, kargo ile sevk edilmez.