Sayfa Başı

 
  • Ana Sayfa
  • Tüm Kategoriler
  • Hesabım
  • İletişim

İstanbul Kılıç Ali Paşa Hamamı Geleneksel Ritüelleriyle Hamam Paketi

Ürün Kodu: BGTKAPH
Marka: BiggTravel
270,00 TL KDV Dahil

İstanbul Kılıç Ali Paşa Hamamı Geleneksel Ritüelleriyle Hamam Paketi

Tek kişiliktir. Kişi sayısı kadar alım yapılması gerekmektedir.

Geleneksel yöntem ve uygulamalarla vücut keselenip tazeleniyor.Kurna başında ovmalı köpük lifi ile arındıktan sonra sıcak odalardan yeniden doğmuş gibi çıkılıyor.

Kılıç Ali Paşa Hamamı, Tophane’deki leventlere hizmet vermesi amacıyla Kaptan-ı Derya Kılıç Ali Paşa tarafından büyük usta Mimar Sinan’a yaptırılmıştır. Haftanın her günü hizmet veren Kılıç Ali Paşa Hamamı, bay ve bayan misafirlerini ayrı ayrı saat dilimlerinde ağırlamaktadır.

Bayan misafirler : 08:15 - 16:00  Son rezervasyon saati: 14:15

Bay misafirler     : 16:45 - 23:30  Son rezervasyon saati: 22:00

Hatırlatma ve Öneriler:

Hamamda ihtiyaç duyabileceğiniz peştamal, terlik, havlu, şampuan gibi malzemeler tarafımızdan temin edilecek olup, misafirlerimizin yedek iç çamaşırı veya bikini/mayo getirmesi önerilir.

Hijyen kurallarımız gereğince, kese hizmetimiz göbek taşında değil, kurnalarda yapılmaktadır ve ıslak zeminler dâhilinde yiyecek ve içecek servisimiz yoktur. Arzu eden misafirlerimize konuyla ilgili detaylı bilgi vermekten memnuniyet duyarız.

Randevusuna 15 dakika ya da daha fazla geciken misafirlerimizin rezervasyonları iptal edilir ve son dakika değişiklik talepleri müsaitlik doğrultusunda değerlendirilir.

Adres: Kılıç Ali Paşa Hamamı, Kemankeş Mahallesi, Hamam Sokak 1, 34425 Tophane, İstanbul


Sipariş Koşulları :

•      Siparişin tercih edilen tarihten en az 5 gün önce verilmesi gerekmektedir.
•      Siparişinizi verdikten sonra size gelen konfirmasyon mailindeki sipariş numaranızı ve buna ek olarak siparişinizi kullanmak istediğiniz kesin tarihi travel@biggtravel.com adresine bildirmeniz gerekmektedir. 
•      Şirketimiz tarafından tesis ( otel, restoran, sinema ve benzeri hizmet noktaları ) ile ilgili olarak öncelikle müsaitlik durumu kontrol edilecek ve siparişiniz tesisin müsaitlik durumuna göre karşılanacaktır. Bu konuda tesisin onayı gereklidir.
•      Tesis onayından sonra şirketimiz tarafından size bir konfirmasyon / referans numarası (Voucher) gönderilecektir. Üzerinde bu konfirmasyon / referans numarası yer alan döküman ile ( Voucher ) tesise gidecek ve hizmeti alacaksınız.

Son Kullanım Tarihi: 28.12.2018

DİKKAT
•    Rezervasyonlar yapıldıktan sonra herhangi bir iptal hakkı bulunmamaktadır.
•    Tesislerde konfirmasyon / referans numarası ( voucher ) olmadan siparişler işleme alınmaz.
•    Fiyatlar bayram, yılbaşı, sömestre, resmi tatiller gibi tesis tarafından belirlenen özel günlerde geçerli değildir.

Bu ürün bir seyahat ürünüdür, kargo ile sevk edilmez.