Sayfa Başı

 
  • Ana Sayfa
  • Tüm Kategoriler
  • Hesabım
  • İletişim

Karanlıkta Diyalog Deneyimsel Sergisi'ne Bilet

Ürün Kodu: BGTBILET
Marka: BiggTravel
25,00 TL KDV Dahil
Karanlıkta Diyalog
 
Bilet fiyatı tek kişi için geçerlidir.
 
Sürdürülebilir sosyal değer yaratma amacıyla yola çıkan İstanbul Social Enterprise tarafından, İstanbul Gayrettepe Metro İstasyonu Diyalog Sergi Alanı’nda, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İstanbul Ulaştırma A.Ş’nin ev sahipliğinde, Turkcell’in ana sponsorluğunda ve Dünya Göz Hastanesi stratejik iş ortaklığı’nda; Aralık 2013’te hayata geçirilen, görme engelliliğin bir metafor olarak kullanıldığı Karanlıkta Diyalog Deneyimsel sergisinde ziyaretçiler, görme engellilerin “gözünden” parkta dolaşmak, bir caddede karşıdan karşıya geçmek gibi şehir hayatının farklı kesitlerini 1.600 metrekarelik sergi alanında tamamen karanlık bir ortamda deneyimlemektedir.
 
Dünya genelinde 135 şehirde 8 milyon ziyaretçi tarafından deneyimlenen ve 7 bin engelliye istihdam sağlayan Karanlıkta Diyalog Deneyimsel Sergisi, İstanbul’da ise açıldığından beri yaklaşık 70.000 bin ziyaretçiye ulaştı ve 20 görme engelliye istihdam sağladı. Görme engelli rehberlerimiz, dokunarak, koklayarak ve duyarak yeni ve farklı bir biçimde görmenizi sağlayacak ve sizi unutulmaz bir yolculuğa çıkartacak!
 
Sizi bu sıradışı, unutulmaz deneyime bekliyoruz…
 
Karanlıkta Diyalog sergisi, hafta içi ve Cumartesi günleri saat 10:00-19:00 arasında, Pazar günleri ise 12:00-19:00 arasında ziyarete açıktır.  
Ziyaret süresi: 90 dk’dır.  Hafta içi, saat 18:00 ve sonrasındaki seansların süresi 75 dk’dır.
 
31.03.2017 ye kadar geçerlidir.

Sipariş Koşulları :

1. Siparişin tercih edilen tarihten en az 3 gün önce verilmesi gerekmektedir.

2. Siparişinizi verdikten sonra size gelen konfirmasyon mailindeki sipariş numaranızı ve buna ek olarak siparişinizi kullanmak istediğiniz kesin tarihi travel@biggtravel.com adresine bildirmeniz gerekmektedir. Ya da 0216 – 538 6565 numaralı telefondan bizi arayabilir ve bu bilgiyi bize iletebilirsiniz.

3. Şirketimiz tarafından tesis ( otel, restoran, sinema ve benzeri hizmet noktaları ) ile ilgili olarak öncelikle müsaitlik durumu kontrol edilecek ve siparişiniz tesisin müsaitlik durumuna göre karşılanacaktır. Bu konuda tesisin onayı gereklidir.

4. Tesis onayından sonra şirketimiz tarafından size bir konfirmasyon / referans numarası (Voucher) gönderilecektir. Üzerinde bu konfirmasyon / referans numarası yer alan döküman ile ( Voucher ) tesise gidecek ve hizmeti alacaksınız.

DİKKAT
•    Rezervasyonlar yapıldıktan sonra herhangi bir iptal hakkı bulunmamaktadır.
•    Tesislerde konfirmasyon / referans numarası ( voucher ) olmadan siparişler işleme alınmaz.
•    Fiyatlar bayram, yılbaşı, sömestre, resmi tatiller gibi tesis tarafından belirlenen özel günlerde geçerli değildir.

Bu ürün bir seyahat ürünüdür, kargo ile sevk edilmez