Sayfa Başı

 
  • Ana Sayfa
  • Tüm Kategoriler
  • Hesabım
  • İletişim

NG Güral Afyon Otel Konaklama

NG Güral Afyon Otel Konaklama
Ürün Kodu: BGTNGAFYONTHY
Marka: BiggTravel
1.039,98 TL KDV Dahil

NG  AFYON OTEL KONAKLAMA

5 yıldızlı NG AFYON otelde 2 gece 2 kişilik odada 2 kişi yarım pansiyon konaklama ve 5 çayı dahil, otele ulaşım hariçtir.

*Uçak bileti dahil değildir, isteğe bağlı olarak ekstra ücretlendirilerek rezervasyon esnasında uçak müsaitlik durumuna göre fiyat belirlenir.

Konaklama fiyatına Kese-Köpük hizmeti dahildir.  
Geçerlilik tarihi: 21.02.2017-01.06.2017
Hafta içi geçerli olduğu günler : (Pazar, Pazartesi ,Salı, Çarşamba, Perşembe)
 

Sipariş Koşulları :

1. Siparişin tercih edilen tarihten en az 20 gün önce verilmesi gerekmektedir.

2. Siparişinizi verdikten sonra size gelen konfirmasyon mailindeki sipariş numaranızı ve buna ek olarak siparişinizi kullanmak istediğiniz kesin tarihi travel@biggtravel.com adresine bildirmeniz gerekmektedir. Ya da 0216 – 538 6565 numaralı telefondan bizi arayabilir ve bu bilgiyi bize iletebilirsiniz.

3. Şirketimiz tarafından tesis ( otel, restoran, sinema ve benzeri hizmet noktaları ) ile ilgili olarak öncelikle müsaitlik durumu kontrol edilecek ve siparişiniz tesisin müsaitlik durumuna göre karşılanacaktır. Bu konuda tesisin onayı gereklidir.

4. Tesis onayından sonra şirketimiz tarafından size bir konfirmasyon / referans numarası (Voucher) gönderilecektir. Üzerinde bu konfirmasyon / referans numarası yer alan döküman ile ( Voucher ) tesise gidecek ve hizmeti alacaksınız.

DİKKAT
•    Rezervasyonlar yapıldıktan sonra herhangi bir iptal hakkı bulunmamaktadır.
•    Tesislerde konfirmasyon / referans numarası ( voucher ) olmadan siparişler işleme alınmaz.
•    Fiyatlar bayram, yılbaşı, sömestre, resmi tatiller gibi tesis tarafından belirlenen özel günlerde geçerli değildir.

Bu ürün bir seyahat ürünüdür, kargo ile sevk edilmez.