Sayfa Başı

 
  • Ana Sayfa
  • Tüm Kategoriler
  • Hesabım
  • İletişim

NG Sapanca Otel Konaklama

NG Sapanca Otel Konaklama
Ürün Kodu: BGTNG
Marka: BiggTravel
550,00 TL KDV Dahil
NG SAPANCA OTEL KONAKLAMA

5 yıldızlı otelde, hafta içi 1 gece 2 kişilik standart odada 2 kişi, yarım pansiyon konaklama. Spa'da geçerli %15 indirim konaklama fiyatına dahildir.

2 kişi için geçerli bir oda fiyatıdır.

Hafta içi yapılacak konaklamalarda geçerlidir.

Hafta içi geçerli olduğu günler : (Pazar, Pazartesi ,Salı, Çarşamba, Perşembe)

Geçerlilik tarihi: 21.02.2017-01.06.2017
 
Spa İndirim kullanım koşulu: Otel'de tarafınızdan spa bölümündeki yetkili kişiye, rezervasyon yaptırmak istediğiniz ürünü belirtip, %15 indirimli ödeme yapabiliceksiniz.

Sipariş Koşulları :

1. Siparişin tercih edilen tarihten en az 7 gün önce verilmesi gerekmektedir.

2. Siparişinizi verdikten sonra size gelen konfirmasyon mailindeki  sipariş numaranızı ve buna ek olarak siparişinizi kullanmak istediğiniz kesin tarihi travel@biggtravel.com adresine bildirmeniz gerekmektedir. Ya da 0216 – 538 6565 numaralı telefondan bizi arayabilir ve bu bilgiyi bize iletebilirsiniz.

3. Şirketimiz tarafından tesis ( otel, restoran, sinema ve benzeri hizmet noktaları ) ile ilgili olarak öncelikle müsaitlik durumu kontrol edilecek ve siparişiniz tesisin müsaitlik durumuna göre karşılanacaktır. Bu konuda tesisin onayı gereklidir.

4. Tesis onayından sonra şirketimiz tarafından size bir konfirmasyon / referans numarası (Voucher) gönderilecektir. Üzerinde bu konfirmasyon / referans numarası yer alan döküman ile ( Voucher ) tesise gidecek ve hizmeti alacaksınız.

DİKKAT
•    Rezervasyonlar yapıldıktan sonra herhangi bir iptal hakkı bulunmamaktadır.
•    Tesislerde konfirmasyon / referans numarası ( voucher ) olmadan siparişler işleme alınmaz.
•    Fiyatlar bayram, yılbaşı, sömestre, resmi tatiller gibi tesis tarafından belirlenen özel günlerde geçerli değildir.

Bu ürün bir seyahat ürünüdür, kargo ile sevk edilmez