Sayfa Başı

 
  • Ana Sayfa
  • Tüm Kategoriler
  • Hesabım
  • İletişim

Nippon Hotel İstanbul 2 Kişilik Konaklama

Ürün Kodu: BGTNIPPON2
Marka: BiggTravel
198,99 TL KDV Dahil

NİPPON HOTEL İSTANBUL

2 Kişilik superior odada ,1 gece konaklama,kahvaltı dahildir.

2 kişi için 1 oda fiyatıdır.

Geçerlilik tarihi : 25.05.2017-24.06.2017


Nippon Hotel, 152 adet “superior”, 7 adet “corner”, 10 adet “suit” ve 2 adet “penthouse” olmak üzeri toplam 171 oda kapasitesindedir. Ayrıca 2 tanesi gün ışığı alan olmak üzere 30m² ’den 160 m²’ye kadar çeşitli boyutlarda 7 adet yeni ve üstün teknik donanımlı toplantı salonu iş toplantılarınız, eğitim seminerleriniz ve konferanslarınızda kullanabilmeniz amacıyla özenle hazırlanmıştır.
Tüm odalarımızda; elektronik kartlı sistem, direk hatlı telefon, banyo telefonu, merkezi klima ve ısıtma, kablolu & kablosuz internet erişimi, minibar, saç kurutma makinesi, çay-kahve hazırlama ünitesi, LED televizyon, dizüstü bilgisayar sığabilecek büyüklükte güvenlik kasası, çalışma masası, duş/küvet bulunmaktadır.
 

Sipariş Koşulları :

1. Siparişin tercih edilen tarihten en az 7 gün önce verilmesi gerekmektedir.

2. Siparişinizi verdikten sonra size gelen konfirmasyon mailindeki sipariş numaranızı ve buna ek olarak siparişinizi kullanmak istediğiniz kesin tarihi travel@biggtravel.com adresine bildirmeniz gerekmektedir. Ya da 0216 – 586 6565 numaralı telefondan bizi arayabilir ve bu bilgiyi bize iletebilirsiniz.

3. Şirketimiz tarafından tesis ( otel, restoran, sinema ve benzeri hizmet noktaları ) ile ilgili olarak öncelikle müsaitlik durumu kontrol edilecek ve siparişiniz tesisin müsaitlik durumuna göre karşılanacaktır. Bu konuda tesisin onayı gereklidir.

4. Tesis onayından sonra şirketimiz tarafından size bir konfirmasyon / referans numarası (Voucher) gönderilecektir. Üzerinde bu konfirmasyon / referans numarası yer alan döküman ile ( Voucher ) tesise gidecek ve hizmeti alacaksınız.

DİKKAT
•    Rezervasyonlar yapıldıktan sonra herhangi bir iptal hakkı bulunmamaktadır.
•    Tesislerde konfirmasyon / referans numarası ( voucher ) olmadan siparişler işleme alınmaz.
•    Fiyatlar bayram, yılbaşı, sömestre, resmi tatiller gibi tesis tarafından belirlenen özel günlerde geçerli değildir.

Bu ürün bir seyahat ürünüdür, kargo ile sevk edilmez.