Sayfa Başı

 
  • Ana Sayfa
  • Tüm Kategoriler
  • Hesabım
  • İletişim

Pera Palas İstanbul Otel 1 Gece 1 Kişi Oda Kahvaltı Konaklama

Ürün Kodu: BGTPPALACE
Marka: BiggTravel
554,62 TL KDV Dahil
Pera Palas İstanbul Otel 1 Gece 1 Kişi Oda Kahvaltı Konaklama

5 yıldızlı otelde, Grand Pera Studio Room'da 1 gece 2 kişilik odada kişi başı kahvaltı dahil konaklama
İki kişilik odada kişi başı konaklama fiyatıdır. Rezervasyon yapılması için iki adet alım yapılması gerekmektedir. Tek kişi konaklaması için bu fiyat kullanılamaz. Ürün fiyatı tek kişi konaklaması için geçerli değildir.

Pera Palace Hotel kapılarını konuklarına ilk kez açtığı 1895'ten bu yana zarif iç ve dış mimarisiyle dünyanın dört bir yanından ziyaretçilerin ilgisini çekiyor.
Ünlü mimar Alexander Vallaury tarafından tasarlanan, artık simge haline gelmiş bu binanın ağırladığı konuklar arasında Ernest Hemingway, Agatha Christie ve Alfred Hitchcock gibi çok sayıda ünlü isim yer alıyor.
Otel, bütün zamanların ilgi merkezi olmasında rol oynayan otantik 19. yüzyıl özellikleriyle ünlü şık klasik tarzını bugün hâlâ korumaktadır. Dahası Pera Palace Hotel 1981 yılında 101 numaralı odasını modern Türkiye'nin kurucusuna ithafen Atatürk Müzesi'ne dönüştürerek, o tarihten itibaren "müze-otel" olarak hizmet vermektedir.

Tarihi Pera Palace Hotel , İstanbul'un en hareketli bölgelerinden, kültür & sanatın merkezi Pera’da bulunmaktadır. Hareketli Beyoğlu ilçesinde bulunan otelimizin etrafı şehrin en simgesel ilgi çekici noktalarından bazılarıyla çevrelenmiştir.
Yakınlardaki ulaşım araçları sayesinde şehrin modern ve tarihi yüzünü kolayca keşfedebilirsiniz.
Atatürk Uluslararası Havalimanı otele sadece 20 km, Sirkeci Tren İstasyonu ise 3 km mesafededir. 

Adres: Meşrutiyet Caddesi No:52, 34430 Tepebaşı Beyoğlu/İstanbul

Sipariş Koşulları :
Siparişin tercih edilen tarihten en az 7 gün önce verilmesi gerekmektedir.
Siparişinizi verdikten sonra size gelen konfirmasyon mailindeki sipariş numaranızı ve buna ek olarak siparişinizi kullanmak istediğiniz kesin tarihi travel@biggtravel.com adresine bildirmeniz gerekmektedir. 
Şirketimiz tarafından tesis ( otel, restoran, sinema ve benzeri hizmet noktaları ) ile ilgili olarak öncelikle müsaitlik durumu kontrol edilecek ve siparişiniz tesisin müsaitlik durumuna göre karşılanacaktır. Bu konuda tesisin onayı gereklidir.
Tesis onayından sonra şirketimiz tarafından size bir konfirmasyon / referans numarası (Voucher) gönderilecektir. Üzerinde bu konfirmasyon / referans numarası yer alan döküman ile ( Voucher ) tesise gidecek ve hizmeti alacaksınız.

01.10.2018 Tarihine Kadar Geçerlidir. 

Dikkat:
•    Rezervasyonlar yapıldıktan sonra herhangi bir iptal hakkı bulunmamaktadır.
•    Tesislerde konfirmasyon / referans numarası ( voucher ) olmadan siparişler işleme alınmaz.
•    Fiyatlar bayram, yılbaşı, sömestre, resmi tatiller gibi tesis tarafından belirlenen özel günlerde geçerli değildir.

Bu ürün bir seyahat ürünüdür, kargo ile sevk edilmez.