Sayfa Başı

 
  • Ana Sayfa
  • Tüm Kategoriler
  • Hesabım
  • İletişim

Regnum Carya Golf &Spa Otel Belek 2 Gece Kişi Başı Konaklama

Ürün Kodu: BGTREGNUM
Marka: BiggTravel
1.099,99 TL KDV Dahil

REGNUM CARYA GOLF & SPA OTEL
ANTALYA/BELEK


5 yıldızlı Regnum Carya Golf & SPA otelde 2 gece 2 kişilik odada kişi başı her şey dahil konaklama

01.Kasım.2017 - 31.03.2018 (dahil, son konaklama tarihi) arasında yapılacak konaklamalarda geçerlidir. (Yılbaşı dönemi hariç)

Bu kampanya süresince 31.03.2018 den ileri rezervasyon yapmak mümkün değildir.

İki kişilik odada kişi başı fiyattır. İki adet alım yapılması gerekmektedir. Tek kişi kalış için bu fiyat kullanılamaz.

Akdeniz’e açılan beyaz kumlu kusursuz bir plaj üzerine kurulu Regnum Carya Golf & Spa Resort, Belek-Antalya, Türkiye’de eşsiz ve özel bir cennettir. Antalya Uluslararası Havalimanına yalnızca 25 dakika uzaklıkta bulunan ve aile dostu pek çok rahatlık sağlayan herşey dahil 5 yıldızlı bu lüks tesis seçkin bir konaklama olanağı sunar. 

Regnum Carya'nın Her şey Dahil konseptinin tadını çıkarırken aynı zamanda Antalya'nın en büyük temalı parkının eğlenceli dünyasına katılabilirsiniz. Golf severler iki ayrı sahada golf oynamaya davetliler. (ücretli) Gece de golf oynama imkanı sağlayan, Türkiye’nin ilk ve tek 18 delikli ışıklandırılmış golf sahası Carya Golf Kulübünü (ücretli) ve 27 delikli National Golf Kulübünü (ücretli) mutlaka deneyin. FİFA standartlarında tasarlanmış 3 adet futbol sahasıyla, Regnum Carya Golf & Spa Resort profesyonel futbol takımlarının eğitim kampları için de olanaklar sunuyor (ücretli). Regnum Carya misafirleri minimum 3 gece konaklama şartı ile Antalya'nın en büyük temalı parkı olan Land of Legends'ı ücretsiz ve sınırsız olarak kullanabilecekler. 

 

Sipariş Koşulları :

1. Siparişin tercih edilen tarihten en az 7 gün önce verilmesi gerekmektedir.

2. Siparişinizi verdikten sonra size gelen konfirmasyon mailindeki sipariş numaranızı ve buna ek olarak siparişinizi kullanmak istediğiniz kesin tarihi travel@biggtravel.com adresine bildirmeniz gerekmektedir. 

3. Şirketimiz tarafından tesis ( otel, restoran, sinema ve benzeri hizmet noktaları ) ile ilgili olarak öncelikle müsaitlik durumu kontrol edilecek ve siparişiniz tesisin müsaitlik durumuna göre karşılanacaktır. Bu konuda tesisin onayı gereklidir.

4. Tesis onayından sonra şirketimiz tarafından size bir konfirmasyon / referans numarası (Voucher) gönderilecektir. Üzerinde bu konfirmasyon / referans numarası yer alan döküman ile ( Voucher ) tesise gidecek ve hizmeti alacaksınız.

DİKKAT
• Rezervasyonlar yapıldıktan sonra herhangi bir iptal hakkı bulunmamaktadır.
• Tesislerde konfirmasyon / referans numarası ( voucher ) olmadan siparişler işleme alınmaz.
• Fiyatlar bayram, yılbaşı, sömestre, resmi tatiller gibi tesis tarafından belirlenen özel günlerde geçerli değildir.

Bu ürün bir seyahat ürünüdür, kargo ile sevk edilmez.