Sayfa Başı

 
  • Ana Sayfa
  • Tüm Kategoriler
  • Hesabım
  • İletişim

Sixt rent a car'dan Lüks Sınıf Araç Kiralama

Ürün Kodu: BGTSXTLUKS1
Marka: BiggTravel
189,00 TL KDV Dahil

Sixt rent a car'dan Lüks Sınıf Araç Kiralama


Lüks sınıf araç kiralama . Günlük fiyattır. Araç müsaitlikleri ile sınırlıdır.

Araç teslimi sırasında ilk müsait Skoda Superb veya Volkswagen Passat araç teslim edilecektir.

Geçerlilik Tarihi: 01.04.2018 – 30.09.2018

Bu kampanya dahilinde 30.09.2018 tarihinden ileri bir tarih için kiralama yapmak ve araç teslim almak mümkün değildir.

• Sixt Rent A Car genel kiralama koşulları geçerlidir. https://www.sixt.com.tr/bilgi-merkezi/sikca-sorulan-sorular/arac-kiralama-kosullari linkinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
• Araç kiralama firması kiralanacak araçlar için minimum sürücü yaş ve ehliyet yılı uygulaması yapabilir.
• Araç kiralama firması teslim sırasında kredi kartı ibrazı isteyebilir veya başka şekillerde provizyon alabilir.   
• Kampanya filo imkanları ile sınırlıdır. Özel tarihlerde araç kiralama firması minimum gün uygulaması yapabilir.
• Araç müsaitliği için ön talep yapılması ile rezervasyon yapılana kadar geçen zamanda müsait araç kalmamasından Biggtravel sorumlu tutulamaz.
• Kampanyada Türkiye'de, yurtiçi kiralamalarda geçerlidir.
• Araç kiralama firmasının başka kampanyaları ile birleştirilemez.
• Araç bedeli dışında oluşabilecek ekstralar için kredi kartı talep edilecektir.
• Sixt Rent A Car ve Biggtravel’ın kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
• Araç kiralaması 24 saat esasına göre yapılır. 24 saat veya katlarını geçen bırakış süreleri Sixt Rent A Car tarafından hesaplanır ve Sixt Rent A Car'a kiralayan tarafından ödenir.
• Araç kiralaması ile ilgili günlük araç kiralaması haricindeki tüm masraflar kiralayana aittir. Araç kiralama firması bu masrafları kiracının depozitosundan veya kredi kartından tahsil edecektir.
• Aracın ana sürücünün kendisine ait kredi kartı olmaması durumunda araç kiralama hizmeti yapılamamaktadır.
• Araç kiralama firması tarafından yapılan kredi puan notu sorgulaması sonucuna göre, kişiye araç teslim edilmeme hakkı kiralama firmasında saklıdır.

Kredi kartı kullanımı ve depozit : 
Kiralama yapan müşterilerimizden kiralama esnasında kendi adlarına düzenlenmiş bir kredi kartına sahip olmaları istenmektedir. Bu kredi kartından kiraladıkları aracın grubuna göre değişmekle birlikte, ekonomik ve orta grup araçlar için 300 TL, üst grup araçlar için 600 TL, lüks grup araçlar için 4000 TL tutarında bir ön provizyon alınacaktır. Kiralamanız bittiğinde provizyon işleminin kaldırılması için ilgili bankaya yazılı olarak bilgi geçilir. Ön provizyon bir satış işlemi olmadıkları için bankaya ödemek zorunda değilsiniz. Daha güvenli bir sürüş ve kiralama için son 6 ayda firmamızdan araç kiralamamış müşterilerimizin finansal analizleri findeks.com sitesi üzerinden yapılacaktır. Rapor gönderimi sizin tarafınızdan onaylanmadığı veya finansal analiz sonucu Sixt Rent a Car araç kiralama şartlarını karşılamadığı takdirde rezervasyon yapılmış bile olsa araç teslimi yapılmayacaktır.Sipariş Koşulları :

1. Siparişin araç teslimi için tercih edilen tarihten en az 3 iş günü önce verilmesi gerekmektedir. Resmi tatil günleri ile Cuma,Cumartesi ve Pazar günleri verilecek siparişler takip eden ilk iş günü işleme alınacaktır. Araç kiralama talebi Biggtravel tarafından yapılır. Araç kiralama firmasından yapılacak rezervasyonlar Biggtravel üzerine geçirilemez.

2. Siparişinizi verdikten sonra size gelen konfirmasyon mailindeki sipariş numaranızı ve buna ek olarak siparişinizi kullanmak istediğiniz teslim almak istediğiniz araç kiralama firması ofisini, teslim tarih ve saati ile aracı bırakacağınız araç kiralama firması ofisini, bırakış tarihini ve saatini travel@biggtravel.com adresine bildirmeniz gerekmektedir.

3. Şirketimiz tarafından araç kiralama firması ile öncelikle müsaitlik durumu kontrol edilecek ve siparişiniz araç kiralama firmasının müsaitlik durumuna göre karşılanacaktır. Bu konuda araç kiralama firmasının onayı gereklidir.

4. Araç kiralama firmasının onayından sonra şirketimiz tarafından size bir konfirmasyon/referans numarası (Voucher) veya konfirmasyon mesajı (email) gönderilecektir. Üzerinde bu konfirmasyon / referans numarası yer alan döküman ile (Voucher) talep ettiğiniz araç teslim ofisinde aracınızı teslim alabileceksiniz.

DİKKAT
•    Rezervasyonlar yapıldıktan sonra herhangi bir iptal hakkı bulunmamaktadır.
•    Fiyatlar bayram, yılbaşı, sömestre, resmi tatiller gibi tesis tarafından belirlenen özel günlerde geçerli değildir.

Bu ürün bir seyahat ürünüdür, kargo ile sevk edilmez. Araç kiralamalarında araç teslimi ve bırakışı araç firmasının ofislerinde yapılır. Alınan ofisden farklı bir ofisde bırakış için araç kiralama firmasının onayı ve fiyatlandırması geçerlidir.