Sayfa Başı

 
  • Ana Sayfa
  • Tüm Kategoriler
  • Hesabım
  • İletişim

Koşullar ve Uygulamalar

-Sunulan tüm ürün ve hizmetler için Biggtravel kanalı ile rezervasyon yaptırmak zorunludur. Siparişin verilmesi ürün veya hizmetin müsaitliğini garanti etmez. Hizmet belgesi (Voucher) olmadan ilgili tesis hizmet vermek zorunda değildir.

- Tüm ürün ve hizmetler rezervasyon ve doluluk durumuna göre karsılanır. Rezervasyonlar, uçak, otel, restoran ve ilgili tesislerdeki yer durumu ile sınırlıdır.

- Havayolu ulaşımında, müsaitlik veya bağlantı durumuna göre belirlenecek olan havayolları kullanılacaktır.

- Aksi belirtilmedikçe tüm fiyatlar, çift kişilik odada kişi başı veya tek kişilik odada kişi başı konaklama olarak verilmiştir. Pansiyon durumları (yarım pansiyon, oda kahvaltı, herşeydahil vb.) ayrıca belirtilerek sunulur. Çift kişilik odada kişi başı konaklama ürünlerinin minimum 2 adet alınması gerekmektedir.

- Tur hizmetlerinde dahil olan bileşenler için lütfen ilgili seyahat ürününün sayfasını dikkatlice inceleyiniz.

- Zorunlu seyahat sigortasının mutlaka tüm seyahatlerde alınması gerekmektedir.

- Belirlenen ürün fiyatları; resmi tatiller, özel günler, sömestr tatili, bayramlar, yılbaşı, noel, yerel festivaller, kongre ve fuar gibi yoğun dönemlerde geçerli değildir.

-Araç kiralamalarında araç kiralama firması resmi tatiller, özel günler, sömestr tatili, bayramlar, yilbaşı, noel, yerel festivaller, kongre ve fuar gibi yoğun dönemlerde minimum kiralama günü uygulaması yapabilir.

- Kesin rezervasyonlar yapıldıktan ve Hizmet Belgesi verildikten sonra meydana gelebilecek iptal ve / veya değişiklik talepleri ancak ilgili havayolu veya tesis tarafından onay bilgisi alındıktan sonra işleme alınır ve ilgili havayolu veya tesisin koşul ve cezai şartları üyelere yansıtılır.

- Ayrıca tüm hizmetlerin sağlanmasında Biggtravel’in kontrolü dışında gelişebilecek gecikmeler, iptaller, bagaj kaybı, hasar ya da müşterinin vasıtayı kaçırması, pasaport veya vizesinde sorun çıkması, seyahati hastalik vb. nedenlerle yarıda bırakması, kanunlara riayetsizlik etmesi gibi olumsuzluklardan ve tur programları esnasında meydana gelebilecek kazalardan dolayı Biggtravel sorumlu tutulamaz, hizmetin yanması halinde ücret iade talebinde bulunulamaz.

- Belirtilen hizmetlerin mücbir sebeplerden dolayı yerine getirilememesi durumunda vaat edilen hizmetin sağlanamamasından Biggtravel sorumlu değildir. Biggtravel tedarikçiler ile müşteri arasında aracı konumunda olup tüm servis verilen ürünlerin emniyetlerinden yine tedarikçi firmalar sorumludur.

- Belirtilen hizmetlere ait sipariş veren misafir, tüm koşullar uygulama notlarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.

- Odalara giriş birinci gece konaklamasında, en erken saat 14.00 itibari ile yapılabilir. Son gün çıkısta ise otel odalarının saat 12.00’de bosaltılmış olması gerekmektedir.

- Otel odaları genelde iki kişinin konaklaması için tasarlandığından, üçüncü kisi için eklenen yatak küçük ve daha az konforlu olacaktır.  

- Uçuşların dahil turlarda iç hat uçuşlarından en az 3 saat önce, dış hat uçuşlarından en az 4 saat önce kalkış havalimanında olunması gerekmektedir.

- Seyahat esnasında kullanılmamış hiçbir ürün veya hizmetin bedeli iade edilmeyecektir.

- Rezervasyonların minimum 4 hafta öncesinden Biggtravel'a bildirilmis olması gerekir.

- Aksi belirtilmediği sürece tüm turlar Istanbul çıkıslıdır.

- Dijital Hediye çekleri sipariş edildikten sonra iptal ve iade edilemez.