Sayfa Başı

 
  • Ana Sayfa
  • Tüm Kategoriler
  • Hesabım
  • İletişim

The Marmara Antalya 1 Gece 2 Kişi Kahvaltı Dahil Konaklama

Ürün Kodu: BGTTHEMARANT
Marka: BiggTravel
552,43 TL KDV Dahil
The Marmara Antalya  1 Gece 2 Kişi Kahvaltı Dahil Konaklama

5 yıldızlı hotelde 2 kişi standart şehir manzaralı odada kahvaltı dahil konaklama

Geçerlilik Tarihi :30.09.2018 

Şehrin kalbinde deniz ve doğanın buluştuğu The Marmara Antalya şehir merkezine 1 km ve Antalya Havalimanı'na 11 km mesafede konumlanmaktadır.

Denize sıfır konumdaki tesisin, falezler üzerinde platformu bulunmakta olup, plaja tesis bahçesinde bulunan asansör kullanılarak ulaşılmaktadır.

Sipariş Koşulları :

1. Siparişin tercih edilen tarihten en az 5 gün önce verilmesi gerekmektedir.

2. Siparişinizi verdikten sonra size gelen konfirmasyon mailindeki sipariş numaranızı ve buna ek olarak siparişinizi kullanmak istediğiniz kesin tarihi travel@biggtravel.com adresine bildirmeniz gerekmektedir. 

3. Şirketimiz tarafından tesis ( otel, restoran, sinema ve benzeri hizmet noktaları ) ile ilgili olarak öncelikle müsaitlik durumu kontrol edilecek ve siparişiniz tesisin müsaitlik durumuna göre karşılanacaktır. Bu konuda tesisin onayı gereklidir.

4. Tesis onayından sonra şirketimiz tarafından size bir konfirmasyon / referans numarası (Voucher) gönderilecektir. Üzerinde bu konfirmasyon / referans numarası yer alan döküman ile ( Voucher ) tesise gidecek ve hizmeti alacaksınız.

DİKKAT
•    Rezervasyonlar yapıldıktan sonra herhangi bir iptal hakkı bulunmamaktadır.
•    Tesislerde konfirmasyon / referans numarası ( voucher ) olmadan siparişler işleme alınmaz.
•    Fiyatlar bayram, yılbaşı, sömestre, resmi tatiller gibi tesis tarafından belirlenen özel günlerde geçerli değildir.

Bu ürün bir seyahat ürünüdür, kargo ile sevk edilmez.